(Ovčáček Eduard) PF 1964.

Bez údajů. OBr., volně vložené listy, 3 (2) s. Vloženy dvě serigrafie Rudolfa Valenty signované a datované tužkou R. Valenta 63 a barevná strukturální grafika Eduarda Ovčáčka signovaná a datovaná tužkou uprostřed E. Ovčáček 64. Texty Jiří Kolář, Ladislav Novák a Eduard Ovčáček. Neudaný počet výtisků.

PF 1964.

29. 10. 2017 00:06

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 125 Kč (1 329 Kč)

Dražitel č.42, 28. 10. 2017 23:51