Gilgameš. Starobabylonský epos.

Brno, Jan V. Pojer, 1944. Atlantis svazek 58. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, kartonové pouzdro. 115 s. Vazba signována na předsádce iniciálou JS. Epos zpracoval Ferdinand Stiebitz. Dřevoryty a záhlaví Bohdan Lacina. Typografická úprava Oldřich Menhart. Kromě vydání na velínu vyšlo 40 číslovaných výtisků na zerkallském papíře a 80 číslovaných výtisků na pap. Pannekoek. Tento výtisk na velínu.

Bubla 3156.

1 800 Kč (2 127 Kč)
4 800 Kč (5 671 Kč)

Dražitel č.33, 28. 10. 2017 23:01