Kalina.

Bezruč, Petr (1867 - 1958)

Bez místa vydání, Kristian Fanta, 1957. OBr., nestr. (3 s.). Faksimile básně Petra Bezruče. Dva dřevoryty a grafická úprava Miloš Slezák. Dřevoryt za titulním listem signován tužkou. 15. soukromý neprodejný tisk k devadesátým narozeninám Petra Bezruče. Celkem 90 výtisků na ručním papíře. tento výtisk autorský. Podpis nakladatele a výtvarníka v tiráži.

Obálka poškozena.

Kalina.

100 Kč (118 Kč)