Soubor čtyř grafických listů.
Brno, Svaz československých výtvarných umělců, 1966. OBr., volně vložené listy, nestr. Vloženy 4 grafické listy signované a datované tužkou: Linoryt Zdeňka Fuksy a tři dřevoryty od Jánuše Kubíčka, Jiřího Šindlera, Jaroslava Škarohlída. Vydáno u příležitosti 2. Bienále užité grafiky Brno 66. Typografická úprava Antonín Jero. Podpis typografa v tiráži. Celkem 20 číslovaných výtisků na ručním papíře. Tento výtisk A.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)