Otec a syn napadený drakem války.

Filla, Emil (1882 - 1953)

Lept 19,5 x 15,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rám, pasparta, sklo.

Berka 145.

List z knihy Halas, František: Torso naděje. Praha, Svatopluk Klír, 1946. Celkem 480 výtisků. Prasklé sklo.

29. 10. 2017 00:26

1 700 Kč (2 009 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)

Dražitel č.40, 29. 10. 2017 00:11