Otec a syn napadený drakem války.
Lept 19,5 x 15,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rám, pasparta, sklo.
Berka 145.
List z knihy Halas, František: Torso naděje. Praha, Svatopluk Klír, 1946. Celkem 480 výtisků. Prasklé sklo.
29. 10. 2017 00:26
29. 10. 2017 00:26
1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)
Dražitel č.40, 29. 10. 2017 00:11