Dva četníci.

Dva četníci.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Kresba černým perem 5,6 x 5,4 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10 - 13.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

2 300 Kč (2 717 Kč)

1. 12. 2019 00:11

Strážní budka.

Strážní budka.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Kresba černým perem 7,5 x 5,4 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10 - 13.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

2 300 Kč (2 717 Kč)

1. 12. 2019 00:11

Tinktury.

Tinktury.

Kocman, Jiří Hynek (1947)

Lavírovaná kresba 12,3 x 5,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1970. Pasparta. Uvnitř nalepen štítek s popisem díla a určením sbírky, ze které pochází.

Chagall V., str. 269 - 270.

Vyvolávací cena
350 Kč (414 Kč)

350 Kč (414 Kč)

Ilustrace ke knize Alois Mikulka: Dům u pětiset básníků

Kresba barevnými pastelkami 24,4 x 20,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1964. Vzadu název knihy tužkou. Vpravo dole tužkou poznámka str. 25.

Mikulka, Alois: Dům u pětiset básníků. Brnop, Krajské nakladatelství, 1964.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

1 800 Kč (2 127 Kč)

Kresba barevnými pastelkami 24,2 x 20,6 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1964. Vzadu název knihy tužkou. Vpravo dole tužkou poznámka str. 57.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

1 800 Kč (2 127 Kč)

Milenci.

Milenci.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Kresba červeným perem 26,5 x 17,6 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Vyvolávací cena
1 200 Kč (1 418 Kč)