Varia

Velmi jemné vykládací karty věštkyně Lenormandové.

Vídeň, Ferd. Piatnik a synové, b.d. (přelom 19. - 20. století). Vykládací karty č. 55. Celkem 36 ks vykládacích karet v originálním kartonovém pouzdře. Rozměr 8,8 x 5,5 cm. Obsahuje Vysvětlení k vykládacím kartám slečny Lenormandové, 14 s.

Karty ve výborném stavu, kartonové pouzdro ušpiněno. Mademoiselle Lenormand (1772-1843) je dodnes považována za jednu z nejslavnějších věštkyň. Mezi její klientelu patřili například Robespierre či Napoleon.

Vyvolávací cena
700 Kč (827 Kč)

800 Kč (945 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:02

Vysvědčení o zkoušce ze dne 7.  července 1913 v Praze a Vůdčí list vydaný v Poličce 10. července 1913.

Oba doklady v člkož. obalu, fotografie, kolky, razítka. Vysvědčení o zkoušce a Vůdčí list pro pana Rudolfa Svobodu, který složil zkoušku ve voze Laurin Klemet a je oprávněn k řízení osobních automobilních vozů s benzinovým motorem.

Vyvolávací cena
180 Kč (213 Kč)

180 Kč (213 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:03

List tovaryšský.

(hodinářství) List tovaryšský.

Tovaryšský list pro Rudolfa Svobodu vydaný v Poličce dne 1/7 1915. Obor hodinářský. Vydalo představenstvo Společenstva živností stavebních. Podepsán starosta Poličky a vyučitel. Razítko, kolek. Vloženo v clpl. deskách se zlacením.

Na deskách skvrna.

Vyvolávací cena
200 Kč (236 Kč)

481 Kč (568 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:06