Aukce

Fontána di Trevi.

(Liesler Josef) Fontána di Trevi.

Vrbová, Alena (1919 - 2004)

Praha, Spolek českých bibliofilů, 1994. OBr., volně vložené archy, 14 s. Dva lepty signované tužkou Josef Liesler. Grafická úprava Milan Albich. Celkem 150 číslovaných výtisků. Tento č. 140.

Vyvolávací cena
700 Kč (827 Kč)

800 Kč (945 Kč)

10. 4. 2022 20:04

Leonardo da Vinci.

Leonardo da Vinci.

Weismantel, Leo (1888 - 1964)

Praha, Rudolf Škeřík, 1941. Symposion svazek 141. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek. 379 (4) s. Přeložila Lída Faltová. Návrh vazby Karel Svolinský. Ilustrace a reprodukce v textu. Kromě vydání na papíře antik vyšlo 200 číslovaných výtisků na domácím simili japanu. Tento výtisk nečíslován.

Bubla 7249.

Vazba opotřebována.

Vyvolávací cena
100 Kč (118 Kč)

Baldamus a jeho dobrodružný život.

(T) Baldamus a jeho dobrodružný život.

Wöhrle, Oskar (1890 - 1946)

Praha, Rudolf Škeřík, 1933. Symposion svazek 63. Clpl. vazba s ražbou a zlacením kapitálek. 347 s. Přeložil Václav Nechleba. Ilustrace ve frontispisu, vazba a typografická úprava Toyen. Kromě vydání na papíře antik vyšlo 40 výtisků na papíře Pannekoek číslovaných I - XL a 300 výtisků na simili japanu číslovaných 1 - 200. Tento výtisk č. 108.

Bubla 5401. Ladman 144.

Vyvolávací cena
450 Kč (532 Kč)

Orlando.

(Muzika František) Orlando.

Woolfová, Virginia (1882 - 1941)

Praha, Rudolf Škeřík, 1929. Symposion svazek 40. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek. 263 s. Přeložila Staša Jílovská. Ilustrace, vazba a typografická úprava František Muzika. Kromě výtisků na papíře antik vyšlo 50 výtisků na holandském papíře Van Gelder číslovaných I - L a 400 výtisků na domácím simili japanu číslovaných 1 - 400. Tento výtisk č. 170 na simili japanu.

Hřbet vyšisován.

Vyvolávací cena
500 Kč (591 Kč)

Poděkování na kartě.

Poděkování na kartě.

Zítek, Josef (1832 - 1909)

Poděkování architektu Joh. Gerstlovi. Vloženo v originální obálce, známka, razítko, prošlé poštou. Bez údajů, dle razítka odesláno z Prahy. Psáno po jedné straně černým perem.

Vyvolávací cena
1 000 Kč (1 182 Kč)

1 750 Kč (2 068 Kč)

Nevěsta.

Nevěsta.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Suchá jehla 14,9 x 10 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XI., str. 317 - 319.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

175 Kč (207 Kč)